Dla pacjenta

 

Czego oczekuję?

– Cierpliwości i świadomości – leczenie schorzeń chronicznych, przewlekłych wymaga czasu. Organizm jest zbyt silnie rozregulowany, a choroba wniknęla zbyt głęboko. Im bardziej przewlekła jest choroba, tym bardziej złożony jest proces uzdrawiania.

– Poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie – aby przywrócić równowagę wewnętrzną, oprócz podstawowych metod terapii jak akupunktura, ziołolecznictwo i zdrowy tryb życia, kładę nacisk na zmianę światopoglądu pacjenta i rozwój świadomości. Choroba nie jest niezależnym bytem, który pojawia się znikąd, dlatego ważne jest, by pacjent poświęcił czas na analizę swojego myślenia, podejścia do siebie, innych ludzi oraz otaczającego go świata.

Źródło naszej choroby jest w nas, a nie w innych. Oczywiście zbyt dużym uproszczeniem byłoby twierdzić, że przyczyna choroby tkwi zawsze w sferze emocji i ducha. Aby odnaleźć prawdziwą przyczynę choroby musimy wziąć pod uwagę wiele obszarów życia człowieka, a mianowicie: jego ciało, emocje, uczucia, nawyki, zainteresowania, dietę i ruch, relacje rodzinne, środowisko w którym żyje i klimat. Najważniejszą rzeczą w całym
procesie terapeutycznym jest to, aby to pacjent był osobą, której najbardziej zależy na wyzdrowieniu.

Co mogę zaoferować?

Nie jestem cudotwórcą, nie będę Ci niczego obiecywać, ale kiedy Twoją prawdziwą intencją będzie uzdrowienie, dla Nas obojga nie będzie rzeczy pozornie nie możliwych! Oferuję Ci holistyczne podejście do Ciebie jako istoty złożonej i niepowtarzalnej.
Oferuję Ci także swój czas, uwagę, szczerość, 10 letnie doświadczenie i wiedzę z zakresu Medycyny Chińskiej,
ziołolecznictwa, a jako hipnoterapeuta mogę zagłębić się z Tobą w nieświadome procesy przeszkadzające Ci w osiągnięciu zdrowia, sukcesu i pełni szczęścia.